חיפוש

ביטוח-רכב

פוליסת ביטוח רכב - כל הכיסויים

פוליסת ביטוח רכב עשויה לכלול כיסוי צד ג’ לנזקי גוף (ביטוח חובה), כיסוי לרכוש וכיסוי לנזקי רכוש של צד ג’. מעטפת הביטוח המושלמת לרכב שלך

פוליסת ביטוח רכב היא הביטוח הנפוץ ביותר בישראל ובמדינות רבות בעולם. שתי סיבות גורמות לפופולאריות של ביטוחי רכב: התפוצה הגדולה של כלי רכב, בדרך כלל הרכוש השני בהיקפו הפיננסי אחרי הבית, ויותר מכך חובת הביטוח שחלה במדינות רבות.

פוליסת ביטוח רכב עשויה לכלול שלושה סוגי כיסוי היוצרים מעטפת ביטוחית מושלמת לסיכונים הכרוכים בבעלות על רכב. לעתים קרובות הכיסויים רשומים בפוליסות נפרדות, כגון חובה ומקיף.

ביטוח צד ג’ לנזקי גוף – זהו ביטוח החובה המספק כיסוי לצורכי טיפול רפואי לכל אחד מן הנפגעים בתאונת דרכים – הנהגים המעורבים, נוסעים, עוברי אורח. מכיוון שמדובר בביטוח חובה ניתן להגדירו כסוג של מס ממלכתי באמצעותו מממנת המדינה את עלויות הטיפול והשיקום של נפגעי תאונות דרכים. הפוליסה היא אחידה לכולם ומחירה נמצא בפיקוח, העלות נקבעת בהתאם לפרמטרים כמו גיל הנהג, הוותק ואביזרי הבטיחות הקיימים ברכב.

ביטוח רכוש – כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם לרכב כתוצאה מתאונה, פריצה, גניבה, שריפה או אסון טבע. זה הביטוח שמגן על ההשקעה הכספית שלכם ברכב – הבסיס של הביטוח המקיף. ניתן להרחיב את הכיסוי ולכלול שירותי דרך, גרירה, רכב חלופי ועוד.
מחיר הביטוח הוא שקלול של מרכיבים רבים, החל משנת הייצור והדגם, דרך מקום המגורים של בעל הרכב ועד לגיל הנהג הצעיר ביותר שצפוי לנהוג ברכב המבוטח.
פוליסת ביטוח רכב מקיף כוללת בדרך כלל סעיף השתתפות עצמית- הניתן לביטול במרבית הפוליסות המשווקות על ידינו

ביטוח צד ג’ לנזקי רכוש – מוכר בשם המקוצר ביטוח צד ג’ לרכב. כיסוי זה כלול בדרך כלל בביטוח המקיף, אך בעלי רכב בשווי נמוך נוהגים לרכוש אותו בנפרד.
פוליסת ביטוח רכב צד ג’ מספקת כיסוי לנזקים שנגרמו לרכוש של אדם, עסק או רשות כתוצאה מהשימוש בכלי הרכב הרשום בפוליסה. לדוגמא, פגיעה במכונית של שכן, התנגשות בעמוד תאורה של הרשות המקומית, או פגיעה בחלון ראווה של חנות.

אנו מספקים ללקוחותינו פתרון כולל לביטוח רכב בהתאמה אישית, ובתנאים הטובים ביותר, ומלווים את לקוחותינו בניהול תביעות ביטוח רכב עד לקבלת הפיצוי המלא.