חיפוש

חסכון פנסיוני

יש כיום מבחר גדול מאוד של תוכניות לחסכון פנסיוני, והליך הבחירה ביניהן מחייב ידע מקצועי וניסיון רב.

אנחנו מהווים גורם בלתי תלוי שיכול להעניק לך את הייעוץ האובייקטיבי ביותר, כשאנחנו מודעים לכך שההחלטה שלך גורלית וחשובה ביותר. על מנת שתבטיח את עתידך ואת עתיד משפחתך בפרישה לפנסיה, צריך לעשות את הבחירה הנכונה ביותר היום, ולעקוב אחר ההחלטה כל הזמן כדי שחלילה כל הכספים לא יירדו לטימיון.

זו בדיוק ההתמחות שלנו – אנחנו עוקבים כל הזמן אחר השינויים שחלים בשוק כך שנוכל לנתח אותם ולתת לך את המידע העדכני ביותר בצורה ברורה ומדוייקת, כך שיהיו לך כל הנתונים והידע להחליט מה הנכון ביותר עבורך.

על מנת להעניק לך את הטוב ביותר – אנחנו עובדים עם בתי ההשקעות והקרנות המובילות בארץ מבחינה פיננסית.
אנחנו מתאימים עבורך את הפתרונות הפיננסיים הנכונים ביותר עבורך, ועוקבים באופן שיטתי אחרי כל שינוי שחל אצלך – בין אם מדובר על שינוי ברמת ההכנסה ובין אם בסטטוס האישי, על מנת להמליץ לך אילו שינויים כדאי לעשות בזמן אמת.

כמו כן, שיקול חשוב הוא היבט המיסוי שבו אנחנו מומחים כדי לייעץ לך איך להשתמש בהטבות המס המגיעות לך עפ”י חוק גם בעת ביצוע ההפקדות וגם בעת הפרישה לפנסיה.

המערכות הממוחשבות המפועלות אצלנו מאפשרות מעקב ובקרה ON LINE מול הגופים הפיננסיים אחר ההפקדות שלך, והפיקוח שלנו מבטיח את זה שאתה תוכל לישון בשקט – הכל מצטבר עבורך.

אנחנו גם דואגים לנהל את המשא ומתן עבורך ודואגים לך להטבות ולהנחות בדמי הניהול, כדי שהתנאים ודמי הניהול יהיו הטובים ביותר

אנו דואגים ל לתכנון מערך פיננסי כזה שמאפשר יציבות ורווחיות וגם את הניצול של הטבות מס באפיקי ההשקעה השונים, מעדכנים אותך בשינויים וממליצים לך מה כדאי לעשות בכל שלב, כך שיהיה לך את השילוב הפיננסי המנצח לעת הפרישה

יתרון נוסף שלנו – המבוטחים שלנו נהנים מגמישות ואפשרות לשנות את מסלולי ההשקעה והתוכנית בהתאם לשינויים שקורים בחייהם. מאחר והביטוח הפנסיוני הוא ביטוח שמלווה אותך לכל החיים – כדאי לדעת שאתה נמצא בידיים טובות, שדואגות לעשות עבורך את המקסימום עד לפרישה.