חיפוש

הר הביטוח, המסלקה הפנסיונית – כל הכסף שלכם

מערכות ‘הר הביטוח’ ו’המסלקה הפנסיונית’ של משרד האוצר, מאפשרות לנו לתת לכם תמונה מלאה של מפת הביטוח והפנסיה שלכם, עם המלצות מעשיות לשיפור

בתקופה האחרונה אתם בוודאי שומעים לא מעט שני ביטויים הקשורים לביטוח ולפנסיה: אחד הוא ‘הר הביטוח והשני הוא ‘המסלקה הפנסיונית’.
על מה מדובר ומדוע שומעים על זה כל כך הרבה?

ובכן, מדובר בשתי מערכות טכנולוגיות מתקדמות שהופעלו בשנים האחרונות ע”י משרד האוצר לטובת ציבור המבוטחים והחוסכים בישראל.
מערכת ‘הר הביטוח’ מאפשרת לכל אזרח במדינה לברר אילו פוליסות ביטוח יש לו, באילו חברות, מהם הכיסויים, כמה זה עולה לו, ומהי תקופת הביטוח. המערכת מספקת מידע על ביטוחי בריאותחייםתאונות אישיותרכב ודירה.
מערכת ‘המסלקה הפנסיונית’ עושה את אותו דבר, אבל בנוגע לתוכניות פנסיה – קופות גמל, קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים. המסלקה הפנסיונית מופעלת בזיכיון ע”י חברה פרטית.

שתי המערכות מקושרות באופן ישיר לחברות הביטוח ולבתי ההשקעות, המשווקים את הפוליסות ותוכניות הפנסיה, והן מתעדכנות אחת לחודש.
כל אזרח יכול להפעיל את המערכות בכוחות עצמו, באמצעות האינטרנט, אך רשאי להאציל את הסמכות לסוכן הביטוח שלו. רבים בוחרים בדרך זו, במטרה לקבל את המידע כשבצידו המלצות לביצוע, שרק סוכן מקצועי יכול לתת.

גם לקוחותינו מאצילים לנו את הסמכות, כדי שאנו נבדוק עבורם את מפת הביטוחים ותוכניות הפנסיה שלהם. באמצעות הר הביטוח והמסלקה הפנסיונית, באפשרותנו לראות תמונה מלאה של תוכניות הלקוח, בכלל זה פוליסות ותוכניות שלא נקנו דרכנו, וכן פוליסות ותוכניות שנרכשו בעבר ואולי נשכחו אי שם בדרך.

זהו אחד היתרונות הגדולים של המערכות: האפשרות לגלות כספים “אבודים” – פוליסות ביטוח ותוכניות פנסיה ישנות שקיומן נשכח עם הזמן.

לאחר שאנחנו בודקים ומקבלים מיפוי מלא של התוכניות, אנחנו יכולים לבצע ניתוח מקצועי של עודפי ביטוח, כפל ביטוחי וכמובן גם חוסרי ביטוח, ולהמליץ ללקוח מה אפשר לחסוך וכיצד לארגן את מעטפת הביטוח והפנסיה שלו באופן אופטימלי.
ההמלצות מוגשות ללקוח, בליווי נימוקים והסברים מפורטים, כפי שדורש החוק, והלקוח יכול לאשר לנו ליישם אותן, או לבחור בכל דרך אחרת ליישומן.

השירות ניתן בתשלום.
אם גם אתם מעוניינים שנבצע עבורכם את המיפוי ונכין לכם את ההמלצות, פנו אלינו בטלפון או באמצעות טופס צור קשר באתר.