חיפוש

חיסכון נזיל לכל מטרה – המהפכה

הבנקים מחוץ למשחק. מהפכת החיסכון מרכזת את כל הפתרונות אצל סוכן הביטוח: חיסכון פנסיוני וגם חיסכון נזיל לכל מטרה

כמה חשוב לחסוך אתם בטח יודעים. עובדה שבכל הקשור לחיסכון פנסיוני ארוך טווח אין לכם אפילו שיקול דעת, אתם מחוייבים עפ”י חוק לחסוך בכל חודש חלק מהכנסתכם. כלומר, המחוקק חושב שזה עד כדי כך חשוב.

החיסכון הפנסיוני באמצעות קרן פנסיה, ביטוח מנהלים או קופת גמל מבטיח לכם מקור קיום לתקופה שאחרי הפרישה מהעבודה. את הכסף שנצבר לזכותכם בחיסכון הפנסיוני אתם יכולים, למעשה, למשוך רק אחרי גיל מסויים (62 נשים, 67 גברים) ובצורה מסויימת (כקצבה חודשית).
לחיסכון הפנסיוני יש ייעוד ספציפי ותקופה מוגדרת.

הדרך אל החיסכון והטיפול בו לאורך השנים, עד המימוש בגילך הפנסיה, עוברת דרך סוכן הביטוח, המורשה עפ”י החוק לייעץ, לשווק ולטפל עבורכם בתוכנית החיסכון הפנסיוני.

במקביל ולאורך מסלול החיים יש לכם כנראה עוד יעדים לחסוך עבורם:

  • דירה לילדים
  • השכלה גבוהה לילדים
  • טיול משפחתי בחו”ל
  • חתונה, בר/בת מצווה
  • החלפת מכונית

ועוד

הסיבות לחסוך הן רבות ומגוונות ומשתנות ממשפחה למשפחה. המכנה המשותף הוא הצורך בכלי חיסכון לכל מטרה ולטווח קצר או בינוני עם נזילות מירבית. כלומר, שניתן יהיה למשוך את החיסכון, או חלקו, בהתאם לצורך.
בשפה המקצועית קוראים לזה ‘חיסכון נזיל לכל מטרה’.

בעבר כדי לחסוך לכל מטרה הייתם הולכים לבנקים. היום הפתרונות הטובים ביותר לחיסכון נמצאים אצל סוכן הביטוח.
המהפכה בעולם החיסכון מאפשרת לכם לרכז את כל החסכונות שלכם תחת גג מקצועי אחד, שרואה את התמונה המלאה של הצרכים והיכולות ומספק את כל מגוון הפתרונות המתאימים, של כל יצרני הפתרונות (חברות ביטוח ובתי השקעות) – לטווח קצר, בינוני וארוך. הסוכן הוא יועץ החיסכון.

אנו ערוכים לספק לכם פתרונות חסכון נזיל לכל מטרה באמצעות קופות גמל להשקעה ופוליסות חיסכון, וכמובן את הפתרון המוביל לחיסכון לטווח בינוני – קרן השתלמות.
רוצים לחסוך למטרה שלכם? דברו איתנו.