חיפוש

החיים משתנים? בואו נחשוב קדימה

נושאים למחשבה לקראת סוף שנת 2020 ובואה של שנת 2021. קראו, תחשבו ודברו איתנו בהקדם

כמו בכל שנה, גם השנה יגיע 31 בדצמבר. זה אומר שאתם צריכים לעשות את כל הבדיקות השנתיות בתוכניות הפנסיה שלכם, ולוודא שכל זכויותיכם מוצו במלואן, בדיוק כמו בשנה שעברה – משימות סוף שנה לשכירים ולעצמאים. אל תחכו לרגע האחרון.

השנה, בנוסף לסגירת הקצוות ההכרחית של ענייני השנה החולפת, לפני 31 בדצמבר, כדאי להכין גם משימות לתחילת השנה הבאה, 2021, שמחייבת לכל הדעות מחשבה מחודשת במגוון רחב של נושאים, לאחר ההתרחשויות המטלטלות של 2020.

תוכניות הפנסיה

כולנו יודעים שהעולם עבר שינויים מרחיקי לכת בשנת 2020, בה חווינו את משבר הקורונה, שלמעשה עדיין לא הסתיים. רבים מאיתנו חוו כתוצאה מכך שינויים בחיים האישיים, בעיקר בתחומי ההכנסה וקריירה.
שינויים אלה עשויים להשפיע את תוכניות הפנסיה, תוכניות ביטוח חיים, הצורך בכיסוי לתאונות אישיות, נכות ואובדן כושר עבודה.
חשוב מאוד לעדכן אותנו בשינויים המשמעותיים בחייכם, על מנת שנוכל לספק לכם גם את העצה הנכונה, גם את ההמלצות המתאימות, וגם את הפתרונות המדויקים, שמעניקים את המענה הטוב ביותר.

ביטוחי הבריאות

בתחום ביטוחי הבריאות, הצורך לבחון שוב את מערך הכיסויים לא נובע בהכרח מהשפעות משבר הקורונה, אלא מהתפתחויות בתחומי הרפואה, שעדיין אינם כלולים בסל הבריאות הממלכתי. זה קורה כל הזמן, ואחת לתקופה כדאי לבדוק את סל הכיסויים בביטוח הבריאות – ניתוחים, השתלות, תרופות, בדיקות מתקדמות ועוד.

ביטוחי רכוש – רכב ודירה

גם בתחומי ביטוח רכוש עשויים להיות שינויים משמעותיים. הרכב שלנו נוסע פחות, אנחנו שוהים יותר בתוך הבית. זמן טוב לבחון את סל הכיסויים בביטוחי הרכב והדירה. יתכן שאפשר לחסוך.
מזג האוויר הסוער של חורף 2020 הוא תזכורת שכדאי גם לבדוק כיצד אתם מוגנים לנזקי רכוש כתוצאה מגשמים וסופות.

ביטוח סייבר

השינויים בשגרת העבודה מגבירים את החשיפה לסיכוני סייבר, הן בשימוש פרטי וכמובן בשימוש עסקי. אם עדיין לא רכשתם כיסוי לנזקי סייבר, יתכן שהגיע הזמן.

הגנת סייבר ביתית: צרו עמנו קשר לקבלת פתרון יחודי למחשבים בבית בעלות של 30 ש”ח בלבד לחודש (עד 8 מחשבים), כולל הגנה בפני סיכוני כופר, גניבת זהות או כספים.

אפשרויות מימון

אם שנת 2020 ומשבר הקורונה הביאו עליכם קשיים כלכליים – כתוצאה מחל”ת, פיטורים, אובדן הכנסה וכד’ – כדאי לכם לדעת על פתרונות מימון באמצעות הלוואות כנגד חיסכון, פדיון מוקדם של קרנות השתלמות ללא קנס ועוד.

צרו עמנו קשר בהקדם לקבלת ייעוץ בתחומי ביטוח, פנסיה ופיננסים – למשפחה ולעסק.

ביטוח סייבר בהתאמה אישית
לכל סוגי העסקים

צרו קשר לתיאום שיחה עם המומחים שלנו