חיפוש

ראש שקט בחו”ל עם כיסוי להוצאות רפואיות

כיסוי הבסיס בפוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל מקיף שורה של הוצאות רפואיות. ניתן להתאים את הכיסוי לאופי החופשה. התייעצו עמנו כדי שתהיו מוכנים לכל הפתעה ותיהנו מראש שקט בחופשה

עונת הנסיעות בעיצומה; מאות אלפי משפחות יוצאות לחו”ל לטיולי הקיץ, ועוד אלפי משפחות מתכוננות לנסיעות החגים. כל משפחה והיעד שלה, בסגנון שלה. המכנה המשותף לכולן הוא השאיפה שהכל יעבור בכיף, בלי תקלות ובלי הפתעות.
אבל, למציאות, אתם יודעים, יש חוקים משלה והיא עלולה להפתיע ולהרוס כל חופשה. זה יכול להיות כאב שיניים פתאומי, חום גבוה שדורש טיפול ותרופות, דלקת שמחייבת תרופות ומנוחה, החלקה ברחוב שמסתיימת ברגל שבורה, או תאונת סקי.

כל מקרה כזה גורם כמובן להרבה עוגמת נפש, ובדרך כלל גם לנזק כספי. בדיוק בשביל זה יש ביטוח נסיעות לחו”ל, שאמנם לא יכול למנוע הפתעות ועוגמת נפש, אבל בהחלט יכול לחסוך הרבה כסף.

כיסוי הבסיס בכל פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל הוא הכיסוי להוצאות רפואיות בחו”ל. מאז הרפורמה בביטוח הנסיעות, בשנת 2017, לא ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל בלי כיסוי רפואי, כי המחוקק הבין שזה מה שחשוב: קודם כל ביטוח רפואי ואחר כך מזוודות, מחשבים וכל השאר.
הכיסוי הרפואי הבסיסי בפוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל כולל שורה של אפשרויות, החל מטיפולי חירום בשיניים ועד גילוי של הריון.
פירוט הכיסויים הרפואיים בביטוח נסיעות לחו”ל

אם אתם יוצאים לחופשה שיש בה יותר סיכונים מהרגיל – חופשת סקי או ספורט אקסטרים, שיט סירות, שיט נהרות, אומגה וכד’ – ניתן להרחיב את הכיסוי הרפואי בהתאם. קיימות גם הרחבות מיוחדות עבור נוסעים שסובלים ממצב בריאותי כרוני, ועבור נשים בהריון.
בחופשות כאלה חשוב להקפיד על סעיף איתור, חילוץ והצלה, הכלול בכיסוי הבסיס אך בניגוד לסעיפים אחרים הוא ניתן להסרה. בחופשת שופינג בלונדון הוא פחות נחוץ אם בכלל, אך בחופשת סקי בהרי שוויצריה הוא חיוני מאוד.

השורה התחתונה היא “ראש שקט”. עם ביטוח נסיעות לחו”ל שמותאם לסוג החופשה, יעדי הנסיעה והרכב הנוסעים יש לכם ראש שקט בכל מה שקשור להפתעות המחייבות טיפול רפואי כלשהו.

מומלץ מאוד להתייעץ עמנו טרם הנסיעה, בסמוך ככל האפשר למועד הזמנת ורכישת שירותי התיירות, על מנת להבטיח את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר בתנאים הכי טובים.
נסיעה טובה ובלי הפתעות.