חיפוש

ביטוח בריאות פרטי – מערך גמיש להגנה רפואית למשפחה

ביטוח בריאות פרטי מספק למשפחה אפשרויות רבות למימון הגנה רפואית, כנגד סיכוני בריאות שאינם כלולים בסל הבריאות הממלכתי.

מטבע הדברים הביטוח הממלכתי, שניתן לכל אזרח בישראל, אינו יכול לספק את כל הכיסויים לכל הצרכים הרפואיים של כל משפחה. כל אחד מבין כי זה בלתי אפשרי. תפקידו של ביטוח הבריאות הממלכתי הוא להבטיח כל אזרח ייהנה מטיפול רפואי איכותי לצרכים הרפואיים השוטפים והנפוצים ביותר, בכלל זה ניתוחים והשתלות, תרופות וכד’.

כלומר, הדרך היחידה להבטיח לעצמכם את חידושי הרפואה העדכניים ביותר, ומענה רפואי לבעיות פחות נפוצות, שאינן כלולות בסל הבריאות המלכתי, היא באמצעות רכישת ביטוח בריאות פרטי.
יתרון נוסף של הביטוח הפרטי הוא האפשרות ליהנות מפתרונות רפואיים ללא תור.

שנת 2020 מהווה שינוי מהותי בתפיסת הבריאות של האזרחים,
משבר הקורונה העולמי הביא עמו התייחסות ודרישה לרפואה פרטית גבוהה וזמינה, מפגש עם רופא אונליין ללא צורך בהגעה פיזית לרופא, תרופות עד הבית ועוד סל שירותים נרחב. אך יחד עם זאת, נראה כי הזמינות לרפואה במשברים כאלו מדגישים את הצורך ברפואה פרטית שתהה נגישה, רק למי שידו משגת. פתרונות ביטוח בריאות עלו מדרגה.

מה כולל ביטוח בריאות פרטי?

ביטוח בריאות פרטי הוא פתרון גמיש, שמתחיל מכיסוי בסיס שעליו ניתן להוסיף כיסויים נוספים והרחבות, בהתאם לצרכי המשפחה המבוטחת ויכולותיה.

הכירו את האפשרויות

  • ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל
  • ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו”ל
  • השתלות איברים בארץ ובחו”ל
  • תרופות מחוץ לסל
  • רפואה גנרית
  • רפואה משלימה
  • בדיקות מתקדמות (אמבולטורי)

בנוסף לכיסויים אלה, המעניקים שיפוי (החזר) כספי להוצאות רפואיות כחלק מפוליסת ביטוח בריאות פרטי, ניתן לרכוש שתי פוליסות נוספות המעניקות פיצוי כספי:

  • ביטוח לגילוי מחלות קשות
  • ביטוח לגילוי סרטן

כפי שניתן לראות, כל משפחה יכולה למעשה לבנות לעצמה מערך הגנה רפואית מותאם אישית.

על מנת לספק למשפחה את הכיסוי המתאים ביותר, יש לבחון ביסודיות את צרכי המשפחה ואת הסיכונים הבריאותיים, לבחור את הכיסויים הנחוצים ביותר.
בכל עת ניתן להוסיף כיסויים או להסיר כיסויים, בהתאם לשינויים בצרכי המשפחה.

אנחנו כאן לשירותכם עם הייעוץ ועם הפתרונות הטובים ביותר והמותאמים עבורכם. אך חשוב מכל: היו עם היד על הדופק, המחירים משתנים , הכיסויים משודרגים ומותאמים בהתאם להתפתחות הרפואה ועליכם יחד עם סוכנות הביטוח שלכם, לבצע התאמה אחת לתקופה בכדי לבחון שאינכם משלמים על מוצרים שבעבר היו מתאימים, אך כיום ניתן למצוא טובים יותר, מותאמים יותר, ובמקרים רבים גם זולים יותר.