חיפוש

ערן בר חבר MDRT החל משנת 2010

איגוד MDRT (ראשי תיבות: Million Dollar Round Table) הוא איגוד עצמאי עולמי של אנשי מקצוע בתחומי ביטוח חיים ושירותים פיננסיים. האיגוד הוקם בשנת 1927 ומספק לחבריו משאבים לשיפור הידע הטכני, המכירות והשירות ללקוחות, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של אתיקה. בארגון חברים בכירי סוכני ביטוח החיים בעולם, בישראל חברים באיגוד כ 100 חברים בלבד לשנת 2024.

MDRT

הנה כמה נקודות עיקריות על MDRT:

  1. קריטריונים להצטרפות: כדי להיות חבר ב-MDRT, על אנשי המקצוע לעמוד בדרישות מסוימות של היקפי פעילות, הכוללות בדרך כלל שילוב של עמלות, פרמיות והגדרות כספיות. קריטריונים אלו מבטיחים שחברי האיגוד הם מהמובילים בתחום שלהם.
  2. אתיקה ומקצועיות: חברי MDRT מחויבים לקוד אתי מחמיר המדגיש הוגנות, יושרה ועקרונות לפיהם הלקוח הוא בראש סדר העדיפויות. התחייבות זו מסייעת לשמור על סטנדרט גבוה של התנהלות מקצועית.
  3. משאבי לימוד והעשרה: MDRT מספק לחבריו גישה למגוון רחב של הזדמנויות להעשרה מקצועית, כולל כנסים, סמינרים ומשאבים מקוונים. משאבים אלו עוזרים לחברי MDRT להתעדכן במגמות הענף ובשיטות עבודה חדשניות ומומלצות.
  4. הזדמנויות נטוורקינג: החברות ב-MDRT מציעה גישה לרשת בינלאומית של אנשי מקצוע מובילים בתחומם. רשת זו מאפשרת חילופי רעיונות, אסטרטגיות וחוויות, ומקדמת צמיחה והתפתחות מקצועית.
  5. פילנתרופיה: קרן MDRT תומכת בפעילויות צדקה ובפרויקטים קהילתיים ברחבי העולם, מה שמשקף את המחויבות של האיגוד להחזיר לקהילה.

איגוד MDRT מוכר בעולם כסמל למצוינות בתחומי ביטוח חיים ושירותים פיננסיים.

***

ערן בר חבר בארגון העולמי MDRT מאז 2010, הינו חבר הנהלת הארגון בישראל MCC וחבר במעמד Top off the Table – מועדון המאגד בתוכו את בכירי סוכני ביטוח חיים בעולם.

מכתב חידוש החברות לשנת 2024, ותעודת החברות של ערן בר לשנת 2024

MDRT

אתר MDRT