חיפוש
פתרונות לעסקים

ביטוח כספים

האם בעסק שלכם מתקיימת פעילות של אחזקת והנעת כספים מכל סוג? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח כספים

ביטוח כספים הינה פוליסה הינה חלק מסל הכיסויים הביטוחיים לעסקים, והיא מיועדת לכל סוגי העסקים בהם מתקיימת תנועת כספים מכל סוג ובכל סדר גודל, לרבות, תנועת מזומנים, המחאות (צ’קים ודואר), שוברי תשלום של כרטיסי אשראי, בולי דואר, ניירות ערך, שטרי חוב וכדומה.

פוליסה זאת מיועדת אומנם לצרכי כיסוי ביטוחי מקיף מפני אובדן ו/או נזק לכספי בית העסק בעת הימצאותם בכספת המוחזקת על ידי בעלי הפוליסה ו/או במהלך העברתם, אך ניתן להרחיבה לצרכי כיסוי ביטוחי לכספים המצויים בקופות הרושמות בבית העסק ו/או בביתם של בעלי הפוליסה.

ביטוח כספים – עיקרי הפוליסה

בתי עסק בהם מתקיימת תנועת כספים, חשופים למגוון סיכונים הניתנים לכיסוי ביטוחי באמצעות פוליסת ביטוח כספים. פוליסה זו מיועדת לצרכי כיסוי בפני אובדן או נזק לכספי בית העסק וזאת בהתאם לעיקרי הפוליסה הבאים:

  • ביטוח כספים בהעברה – כיסוי ביטוחי עד לסכום המצוין בפוליסה במקרה של אובדן כספים בעת העברתם ממקום אחד למשנהו בשטחיה של מדינת ישראל (כולל השטחים המוחזקים על ידי צה”ל ומערכת הביטחון)
  • ביטוח כספים בכספת- כיסוי ביטוחי עד לסכום המצוין בפוליסה לכל סוגי הכספים המוחזקים על ידי בעלי העסק בכספת נעולה בשטח בית העסק – כיסוי ביטוחי זה כולל כיסוי לנזק או אובדן במקרה של נקזי אש, פריצה, שוד או גניבה מהכספת.
  • ביטוח כספים המוחזקים במגירה ו/או קופה רושמת- הרחבה ביטוחית לצרכי כיסוי במקרה פריצה שוד או גניבה (עד הסכום המצוין בפוליסה) בתנאי שכספים אלו הוחזקו על ידי בעלי העסק במגירה נעולה ו/או קופה רושמת.
  • ביטוח כספים בעת המוחזקים על ידי בעלי העסק בבתיהם – הרחבה ביטוחית לצרכי כיסוי בגין אובדן ו/או נזק לכספים (עד הסכום המצוין בפוליסה) המצויים במקום מסתור בבתיהם של בעלי העסק (מחזיקי הפוליסה), שותפיהם ו/או עובדיהם.

ביטוח כספים – הדרך הבטוחה להגן על כספי בית העסק

ביטוח כספים בכספת ו/או בהעברה מיועד לכל אחד ואחת מבעלי העסקים שביניכם שבהם מתקיימת תנועת כספים ברמה השוטפת ו/או באופן תקופתי. ביטוח זה מאפשר לכם להתגונן מפני אובדן ו/או נזק לכספיכם ועמל כפיכם והוא מהווה למעשה את הדרך הבטוחה להגן על כספי בית העסק בכל רגע נתון.

פתרונות ביטוח בהתאמה אישית
לחברות ולעסקים

צרו קשר לתיאום שיחה ולקבלת הצעה