חיפוש

ביטוח רכב פרטי

סל כיסויים בהתאמה אישית לצרכים ולאפשרויות, לרכב אחד, שנים או יותר, ושירות אישי לתביעות ביטוח

אם פעם חשבתם שרכישת ביטוח רכב זו החלטה פשוטה וקלה, והכל רק עניין של מחיר, היום כבר ברור לכל שלא כך הדבר. גם ביטוח רכב דורש תכנון מדויק ובנייה חכמה של סל הכיסויים, בהתאמה אישית לצרכים ולאפשרויות.

רכישת ביטוח רכב עם ליווי מקצועי

ניתוח צרכי ביטוח רכב של משפחות משלב ידע מקצועי על עולם ביטוח הרכב, והיכרות עם כל מגוון הפוליסות בשוק, אבל לא פחות חשוב – היכרות מעמיקה ויסודית עם מגוון הדילמות הכלכליות של משפחות.

רכב בצד הכביש – ביטוח רכב פרטי

באמצעות מתודולוגיה מקצועית, שפותחה לאורך שנים של ליווי מקצועי אישי של משפחות עם רכב אחד או שניים, לעתים אף שלושה ויותר, ובעזרת כלים טכנולוגיים מתקדמים שמספקים לנו מידע עדכני על מגוון האפשרויות, אנו “תופרים” לכל משפחה חבילת ביטוח רכב מיטבית, הנותנת מענה למאפייני השימוש ברכבי המשפחה, לנתוני הנהגים המשתמשים בכל רכב, ולגמישות הפיננסית של המשפחה.

רק הכיסויים שבאמת צריך, בתנאים הטובים ביותר שניתן, ובמחיר מחושב והוגן.

רגע המבחן: השירות לתביעות ביטוח רכב

המבחן האמיתי של ביטוח הרכב, כמו כל ביטוח בעצם, הוא לא בעת הרכישה, אלא ברגע בו צריך לממש את הביטוח – לתבוע את הפוליסה ולקבל את המגיע לנו.

אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי התביעה – בייעוץ, הכוונה, סיוע וכמובן בייצוג מול חברת הביטוח.

כל האפשרויות בביטוח רכב

נהוג לחשוב שביטוח רכב מורכב משלושה ביטוחים – חובה, מקיף וצד ג’. זה נכון אבל לא מדויק. אמנם ניתן לרכוש פוליסת ביטוח צד ג’ בנפרד, אך בדרך כלל כיסוי צד ג’ הוא חלק מהביטוח המקיף.
בביטוח המקיף ניתן לכלול, בנוסף לכיסוי צד ג’, שורה ארוכה של כיסויים, ובפועל אפשר להרכיב לכל רכב חבילת כיסויים מדויקת.

אז בואו נעשה לכם סדר…

ביטוח חובה לרכב

ביטוח החובה, כפי שמשתמע משמו, הינו חובה עפ”י חוק ואין לנהוג ברכב ללא ביטוח חובה המתאים לנתוני הרכב ונתוני הנוהגים בו. נסיעה ברכב שאינו מבוטח בפוליסת ביטוח חובה זו עבירה פלילית.

פוליסת ביטוח החובה הינה פוליסה תקנית, שתכולתה מוכתבת בחוק. מטרתה להבטיח מקור מימון לטיפול הרפואי בנפגעי תאונות דרכים. במקרה של תאונה הפוליסה מכסה את הנהג, הנוסעים וגם נהגים אחרים והולכי רגל המעורבים בתאונה, ללא קשר לשאלת האחריות לתאונה.

ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח רכוש שמגן על ההשקעה שלכם ברכב. כיסוי הבסיס, הנכלל אוטומטית בכל פוליסת ביטוח מקיף לרכב, מכסה נזק תאונה, גניבה, אש וכד’. כל שאר הכיסויים הם למעשה הרחבות או כתבי שירות שניתן להוסיף לכיסוי הבסיס.

הכיסוי החשוב ביותר הוא כיסוי לנזקי צד ג’, המכסה נזקים שנגרמו לרכוש של צד שלישי כלשהו – אדם, חברה, רשות – כתוצאה מהשימוש שנעשה ברכב המבוטח. מומלץ מאוד לא לצאת לדרך ללא כיסוי צד ג’.

אפשרויות נוספות בביטוח מקיף לרכב:
 • שירותי דרך וגרירה
 • כיסוי נהג צעיר לזמן קצוב
 • הגנה משפטית בתביעת תאונה
 • רכב חלופי – מלא או חלקי
 • שירות VIP
 • שבר שמשות
 • פנסים ומראות צד
 • פגושים
 • חדש תמורת ישן (לרכבים חדשים בלבד)
 • ביטול דמי כינון
 • רעידת אדמה

ביטוח צד ג’ לרכב

כאמור, בדרך כלל כיסוי זה נכלל בפוליסת הביטוח המקיף כברירת מחדל. יחד עם זאת, מי שבבעלותו רכש ששוויו נמוך יכול להסתפק בכיסוי צד ג’ בלבד, ולרכוש אותו כפוליסה נפרדת.

פוליסת ביטוח צד ג’ לרכב יכולה לכלול הרחבות כגון שירותי דרך וגרירה.

לתשומת לב! כל פוליסת ביטוח רכב כוללת סעיף של דמי השתתפות עצמית. סעיף זה הינו גמיש ומאפשר תכנון של הפרמיה החודשית.

אם אתם עומדים לפני רכישת רכב, החלפת רכב או חידוש של ביטוח רכב – פנו אלינו לקבלת הצאה ארקטיבית מותאמת אישית, עם שירות אישי לכל אורך הדרך.