חיפוש

עוברים לאורח חיים ספורטיבי? לא בלי ביטוח

הכירו את הכיסויים הביטוחיים החשובים במיוחד עבור מי שעוסק בפעילות ספורטיבית, כחלק מאורח חיים בריא

חושבים שהגיע הזמן להשקיע בגוף שלכם? שוקלים להיכנס למשטר כושר? מתלבטים בין חדר כושר, ריצה או אופניים? מה שתבחרו יהיה טוב, ואם אתם רציניים ומתכוונים להקפיד על אורח חיים פעיל ספורטיבי, אנחנו ממליצים שתקבלו מידע מקצועי בנושא, שיעזור לכם לבחור את הפעילות הנכונה והמתאימה לכם.

עוד אנחנו ממליצים – לבדוק את סל הביטוח שלכם. אילו כיסויים חשובים במיוחד למי שעוסק בפעילות גופנית?

ביטוח בריאות פרטי

ככל שפעילות ספורטיבית היא עניין מומלץ, היא גם מביאה עמה את הסיכונים לפציעות כאלו ואחרות. למרבית העניינים יתכן כי ניתן להסתפק בכיסוי הממלכתי וקופת חולים, אבל כדאי לבדוק את הכיסויים הנוספים שמציע ביטוח בריאות פרטי, במיוחד לטיפולים שאינם כלולים בסל הבריאות הממלכתי ובשב”ן של קופת החולים.
יתרון נוסף של ביטוח בריאות פרטי הוא קיצור התור במקרה התורך.

ביטוח בריאות פרטי מציע סל כיסויים רחב ומגוון. בהקשר של פעילות ספורטיבית מומלץ לשים דגש על הכיסויים לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ ובחו”ל, בדיקות מתקדמות (אמבולטורי) והרחבה לשירותי רפואה משלימה.

ביטוח תאונות אישיות

אם ביטוחי הבריאות מספקים כיסוי להוצאות רפואיות, ביטוח תאונות אישיות מספק כיסוי לנזקים שאינם רפואיים. לדוגמא, אובדן ימי עבודה כתוצאה מפציעה בתאונה. סכומי הפיצוי נקבעים ע”י המבוטח והשימוש בהם הוא לשיקולו הבלעדי.

חשוב לבדוק האם הכיסוי הפוליסה כולל או מחריג את הפעילות הספציפית בה בחרתם.

ביטוח צד ג’

ביטוח צד ג’ מגן עליכם מפני נזקי גוף ורכוש שאתם עלולים לגרום לאחרים. זהו אחד הכיסויים החשובים תמיד ובכל מצב, ובמיוחד לרוכבי אופניים, למי שרצים במקום הומה כגון מסלולי הפארק ועוד.

ביטוח נסיעות לחו”ל

אם הנסיעה שלכם לחו”ל כוללת גם עיסוק ספורטיבי המוגדר כספורט אתגרי או ספורט חורף, יש לכם אפשרות להוסיף לכיסוי הרפואי בחו”ל הרחבה מיוחדת עבור פעילויות אלה.

לידיעתכם! ביטוח נסיעות לחו”ל יכול לכלול גם כיסוי צד ג’ וגם כיסוי לתאונות אישיות.

כמו שחשוב וכדאי להתייעץ עם מומחה לכושר גופני ולבריאות הגוף, כך חשוב וכדאי להתייעץ איתנו הכל הקשור לביטוח.
אנחנו כאן לשירותכם עם המידע, הייעוץ והפתרונות הנכונים.