חיפוש

ביטוח בריאות

הרפורמה בביטוח בריאות 2023 - מוקד ייעוץ ללקוח

הרפורמה הגדולה בביטוח בריאות נכנסת לתוקף בפברואר 2023. עכשיו הזמן לבדוק את ההגנה הרפואית למשפחה ולתכנן מסלול מחדש. אנחנו כאן לשירותכם
צוות סוכנות ערן בר ערוך לספק לכל לקוח מענה מקצועי, ייעוץ מקיף ופתרונות לכיסוי רפואי מותאם אישית. לשאלות ובקשות ולתיאום שיחת ייעוץ אישית בכל הקשור לרפורמה בביטוח בריאות, ניתן לפנות ישירות אל המחלקה לניהול סיכונים משפחתיים.
מייל: office@bar-ins.co.il

ככל שמדע הרפואה מתקדם ומספק יותר פתרונות ליותר אתגרים רפואיים, כך עולה חשיבותו של ביטוח הבריאות הפרטי – המשלים האמיתי לביטוח הממלכתי ולביטוחי קופת חולים. הביטוח הפרטי למעשה מעניק גישה כמעט לכל חידושי הרפואה, שאינם יכולים להיכלל ברובד הממלכתי

כעת קובע הרגולטור, בפועל, כי ביטוח בריאות פרטי הוא חיוני ומחייב את הענף כולו לספק פתרונות ביטוח בריאות אחידים שניתן להשוות ביניהם, עם כיסויים מובנים לסיכונים החשובים (והיקרים) ביותר, ללא כפל ביטוח (לא משלמים פעמיים על אותו כיסוי).

עידוד של רכישת כיסויים להשתלות, ניתוחים וטיפולים מיוחדים בחו”ל, ועידוד של רכישת כיסוי לתרפות מחוץ לסל – זה בעצם החידוש המשמעותי ביותר ברפורמה, שלמעשה “מכריח” את המבוטח לדאוג קודם כל לכיסויים שמעניקים פתרון לצרכים היקרים ביותר (שלא נדע). אחרי הרפורמה לא ניתן יהיה למכור לכם כיסוי רפואי אם אין לכם קודם כל את הכיסויים האלה.

פוליסות אחידות להשוואה אפקטיבית – גם זה שינוי משמעותי מאוד, שממשיך את הרפורמות בתחומי ביטוח נסיעות, דירה ורכב. פוליסות אחידות מאפשרות לצרכן הביטוח לבצע השוואה אמיתית הן של הכיסויים והן של המחיר. מדובר במהפכה צרכנית מתמשכת שהגיעה כעת גם לתחום ביטוח הבריאות.

מניעת כפל ביטוח – לא תוכל להיות חפיפה בין כיסויים של יותר מ-10%. כלומר, אם כבר יש לכם כיסוי מסוים, אסור למכור לכם את אותו כיסוי שוב במסגרת אחרת.

כמו בכל דבר שקשור לביטוח, גם כאן יש לבחון פרמטרים ומאפיינים אישיים של כל מבוטח ושל כל משפחה. יש מי שכדאי לו לשמור על הקיים, יש מי שכדאי לעשות שינויים, ויש מי שכדאי לו להתחיל מהתחלה.

מה חשוב לבדוק עכשיו?
משפחה בלב - ביטוח בריאות