חיפוש

ביטוח פנסיוני וחיסכון ארוך טווח

פתרונות חיסכון לטווח ארוך המשלבים תוכניות פנסיה, תוכניות לכל מטרה ואפיקי השקעה. מיטוב ומקסום המקורות הפיננסיים לעתיד למשפחות של שכירים ושל עצמאים. קחו את הניסיון שלנו אתכם

כל אדם צריך לדאוג לעתידו. זה עד כדי כך חשוב, שהמדינה מחייבת כל אחד ואחת מאיתנו, עפ”י חוק, לחסוך לגיל הפרישה באמצעות תוכנית פנסיה, ואפילו קובעת לנו סטנדרטים לחיסכון הזה.

הביטוח הפנסיוני הוא נדבך היסוד במערך החיסכון לטווח ארוך, המכנה המשותף של כל אזרח בישראל, שכיר או עצמאי, החל מהמשכורת הראשונה.
בנוסף, קיימים מוצרי חיסכון והשקעה אחרים שיכולים לעבות את החיסכון לטווח ארוך ולהשביח את מערך המקורות הפיננסיים לעתיד. במילים אחרות: לשדרג את רמת החיים העתידית.

במקרים רבים חלק מהשיקולים בבחירת המוצרים והפתרונות כולל ענייני מיסוי, שמשקלם בחיסכון לטווח ארוך גדול ורב השפעה. מכיוון שהמדינה מעודדת חיסכון לטווח ארוך, החוסכים נהנים גם מהטבות מס וגם מהטבות אחרות, בכפוף לטווח החיסכון, גיל החוסך, קצבת מינימום וכד’. מדובר בכסף גדול.

בעידן החדש בו תוחלת החיים עולה, הדאגה ליציבות פיננסית בעתיד, באמצעות פתרונות חיסכון לטווח ארוך, היא בפועל פרויקט חיים. כל צומת בחיים, כל שינוי מהותי, כל תפנית כלכלית מחייבים בחינה מחודשת של החיסכון לטווח ארוך ושקילה של שינויים והתאמות.

אנו בסוכנות ערן בר מתמחים בפתרונות חיסכון לטווח ארוך ומלווים אלפי משפחות במיטוב ומיקסום החיסכון הפנסיוני וחסכונות לכל מטרה.

כמה אנחנו טובים יעידו לקוחותינו הרבים שהולכים איתנו ונותנים בנו אמון במשך שנים רבות, והפרסים המקצועיים בהם זכינו לאורך הדרך. צרו קשר.

 

📌 תקרות, מדרגות מס וניכויים עדכניים לשנת 2023 – קובץ PDF לצפייה והורדה

טיפים ומאמרים

דברו איתנו